MTB Academia

Bireysel Program

RANDEVU AL

 

Frekanslar ile dönüşüm programı : Bilim ve ilime göre evrendeki her şey titreşimdir. Evrendeki sonsuz sınırsız frekanslar bu titreşimlerin mükemmel bir uyumla açığa çıktığı mekanda, yani insandadır. Gördüğümüz ve yaratılmış her şey, var olan titreşimlerin beş duyu ile algıladığımız farklı özelliklerde maddeleşmiş halidir. İnsan, sınırsız frekansların belirli özelliklerde bir araya gelmiş, vücut bulmuş yansımasıdır. Evrendeki tüm bilgi ve olasılıklar insan DNA'sında bulunmaktadır. DNA'larımızda var olan bu bilgi, kayıt ve olasılıklar ile ihtiyacımız doğrultusunda uygulanan frekanslarla kendimizi yeniden şekillendirip, tasarlayabiliriz.

 

Frekanslar ile dönüşüm programında bireyin kendinde mevcut olan travmaları, şartlanmaları ve atalarından genetik yol ile aktarılan kayıtlarının olumlu yönde dönüşümü konularında kişiye özel çalışmalar yapmaktayız.

 

Bilinçaltımızda var olan virüsler, çekirdek inançlar, düşünce kalıpları, baş etmekte zorlandığımız ve hayatımızda tekerrür eden olumsuz olaylar kişiye özel frekanslar ile değişebiliyor ve temizlenebiliyor. Böylelikle yaratmış olduğumuz tüm hologramı hayal ettiğimiz yönce yeniden tasarlayabiliyoruz.

Ayrıntılı Bilgi İçin

0212 287 82 68 veya 0530 884 87 77

numaralı telefonlarımızdan bizi arayın

yada bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

İletişim Formu