MTB Academia

Bireysel Esma Programı

RANDEVU AL

Frekanslar ile dönüşüm programı: İlim ve bilime göre kainattaki herşey titreşimdir. Gördüğümüz ve yaratılmış herşey var olan titreşimlerin beş duyu algımızla farklı özelliklerde vücut bulmuş halidir. Allah’ın sınırsız sonsuz esmaları bu titreşimlerin mükemmel bir uyumla açığa çıktığı mekanda, yani insandadır. Biz bu sınırsız manaların belli özelliklerde vücut bulmuş yansımaları olarak, kendimizde var olan tüm kayıtları ihtiyacımız doğrultusunda oluşturulan esmaların frekansları ile yeniden şekillendirip tasarlayabiliriz. 

Esma frekansları ile dönüşüm programında bireyin kendinde var olan mevcut travmaları, şartlanmaları ve atalarından genetik yol ile aktarılan kayıtlarının olumlu yönde dönüşümü konularında kişiye özel çalışma yapılıyor. 

Bilinçaltımızda var olan virüsler, çekirdek inançlar, düşünce kalıpları, baş etmekte zorlandığımız ve hayatımızda tekerrür eden olumsuz olayların kişiye özel esma frekansları ile değişebiliyor ve  temizlenebiliyor. Böylelikle yaratmış olduğumuz tüm hologramı hayal ettiğimiz yönde yeniden tasarlayabiliyoruz.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin

0212 287 82 68 veya 0530 884 87 77

numaralı telefonlarımızdan bizi arayın

yada bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

İletişim Formu